Оренда мікроавтобуса в Дніпрі.

Busservice – це компанія що надає послуги в сфері нерегулярних пасажирських перевезень в Дніпрі. У нас ви зможете замовити маршрутку, щоб організувати поїздку по місту та за його межами. Водії компанії Busservice мають величезний досвід водіння відмінно, знають всі дороги нашої країни, тому швидко і в строк, а головне безпечно доставлять вас в потрібне місце.

Компанія Busservice надає послуги з організації пасажирських перевезень для корпоративних та приватних клієнтів.У випадку якщо офіс або підприємство Вашої компанії знаходиться в віддалених районах міста або за його межами, то Вам може знадобитися наша послуга – доставка співробітників в Дніпрі та області.

Замовивши послугу, доставка співробітників в Дніпрі і області в компанії Busservice Ви гарантовано отримаєте: побудову оптимальних маршрутів, точний графік доставки співробітників, індивідуальний прорахунок і бюджет.

При організації зборів, конференцій, конгресів, корпоративних заходів потрібно заздалегідь подумати про логістику проекту і замовити маршрутку в Дніпрі в нашій компанії.

Замовити мікроавтобус у Дніпрі дуже просто, Вам потрібно всього лише звернутися в компанію Busservice.

За допомогою нашої компанії Ви можете замовити трансфер в аеропорт або на ж / д вокзал для себе, своїх близьких, партнерів і клієнтів. Наші сучасні мікроавтобуси та професійні водії доставлять Вас в будь-яку точку України.

Компанія Busservice надає послуги з транспортного обслуговування будь-яких подій та свят. У нас Ви можете замовити маршрутку на весілля в Дніпрі, мінівен для молодят, доставка гостей на весілля або ювілей. А для корпоративних клієнтів Busservice надає таку послугу як доставка гостей на корпоратив, корпоративний виїзд на природу, трансфер на тімбілдінг, замовити маршрутку для корпоратива Дніпро.

Для організаторів свят ми надаємо послуги з VIP трансферів для зірок естради, комфортний мікроавтобус для команд виконавців, а для команди організаторів ми можемо надати послуги з оренди маршрутки в Дніпрі, яка доправить Вас в будь-яку точку України для організації Ваших подій.

Ми пропонуємо Вам замовити мікроавтобус у Дніпрі в компанії Busservice, тому що ми надаємо зручні мікроавтобуси, які ніколи не стояли на міських маршрутах.

Наш власний автопарк та багаторічний досвід роботи на ринку пасажирських перевезень Дніпра дозволяє компанії Busservice надавати нашим Клієнтам високий рівень сервісу.

Наші Ціни

Vip трансфер, оренда мінівена до 8-ми місць

Вартість від 350,00 грн.
за годину. Або 15 грн. за 1 км.

Замовити маршрутку, трансфер в Дніпрі та обл.

Вартість від 300,00 грн.
за годину. Або 13 грн. за 1 км.

Нерегулярні пасажирські перевезення по Україні.

Вартість від 12 грн. за 1 км.

Приймання замовлень з 9 00 до 20 00
+ 38 (050) 151 34 16 (viber, telegram) 
+38 (067) 563 08 03